28 Nisan 2014 Pazartesi

İndir.com yarışmasında son durum!


İndir.com mobil uygulama yarışmasında son durumu aşağıda listeledim. 20'nci sıralardayım. Var gücümle çalışıyorum. Umuyorum ki önümüzdeki günlerde ilk 10'a girebilirim veya daha yukarlara çıkabilirim. Ne kadar ekmek o kadar köfte :)

Bu liste bana aittir. Paylaşılamaz ve kopyalanamaz. Dağıtılamaz ve içeriği paylaşılamaz. Sadece bu sayfanın bağlantısı paylaşılabilir.

Nasıl oy verilir?

İndir.com uygulama sayfasına girip eğer beğen butonlarına 1 kez tıklarsanız oy vermiş oluyorsunuz.


Uygulamadı adıFacebookTwitterPlusToplam
ScrapBox Notes778636551469
Traffic Motorcycle225108581318
İstanbul Fetih Oyunu3066648978
Butterfly TV8201423857
Tuttu mu?56318840791
Cıvılda40536814787
Akche Mali Hesap Yönetimi8352313619
Kelime Oyunu4052819587
Gelibolu projesi : Alay 578647113570
Space Ball17930152532
Spor Kahini32213470526
Pickr.us22224456522
Kahve Falcım34011933492
Akıllı Sms3604650456
Kelime Öğreniyorum3972135453
Rentest ram tester program3951011416
FotoKılavuz3482710385
HdTv2462240308
Chain Jumper2072742276
Traffic Motorcycle164943261
Keep Safe1573035222
Pelican Mall Game489437179
En Komik Güncel Karikatürler111594174
En Güncel Teknoloji Haberleri110602172
Nefis Yemek Tarifleri Resimli109602171
Veteknoloji Teknoloji ve Bilim111535169
Traktör Sürme Oyunu 3D1910934162
Kanatlı ve Öfkeli103828139
Kim Milyoner218625132
Radikal Okurları7614797

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder