Ben, istediğiniz dil, sektör & ülkeden backlink çalışması yaparım

Ben, istediğiniz dil, sektör & ülkeden backlink çalışması yaparım
Diller: Global, English, German, Dutch, French, Italian, Russian, Arabic, Spanish, Portuguese, Hebrew, Swedish, Chinese, Japanese, Hindi, Other
Ben, istediğiniz dil, sektör & ülkeden backlink çalışması yaparım
Lokasyonlar: Global, USA, Germany, Spain, Colombia, Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Croatia, Holland, Ireland, Sweden, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Hungary, Malta, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Greece, Other
Moz DA Aralığı: 10-90
Ben, istediğiniz dil, sektör & ülkeden backlink çalışması yaparım
Domain: mix, .de, .nl, .es, .co.uk, .fr, .us, .it, .ae, .au, .be, .ca, .ch, .dk, .ek, .eu, .fi, .gb, .gr, .il, .ru, .sa, .se
Dofollow
Blog Post
11 günde teslim
1 ADET İÇERİR
Toplam Stok: 9000 ADET

Servis Hakkında

Bu ilanda aşağıdaki parametrelere göre sizlere yüksek otoriteli sitelerden özel backlink paketleri oluşturuyoruz. Bu sayede isteğinize göre nokta atışlı siteleri sizlere sunuyoruz. Elimizde 9000 adet web site portföyü vardır. Bu 9000 portföyü sizler için aşağıdaki parametrelere göre daraltıp sizlere paket sunuyoruz. Excel şekinde rapor sunuyoruz.

Hangi paremetrelere göre backlink paketi oluşturabiliriz?

Parametreler:

– Kaç adet sipariş vereceksiniz

– Alan adı uzantısı (örneğin co.uk, de, es, fr, nl, us, it, ae, au, be, ca, ch, dk, ek, eu, fi, gb, gr, il, ru, sa, se ve diğerleri için iletişime geçiniz)

– Site dili (örneğin İngilizce, Felemenkçe, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Arapça, İspanyolca, Portekizce, İbranice, İsveççe, Çince, Japonca, Hintçe ve diğerleri için iletişime geçiniz)

– Site kategorisi (Sanat, Otomobiller, Güzellik, Kitap, İşletme, Kariyer ve İstihdam, Bilgisayarlar, İnşaat ve Onarımlar, Kültür, E-Ticaret, Eğitim, Eğlence, Çevre, Moda, Finans, Gıda, Erkekler İçin, Kadınlar İçin, Çocuklar İçin, Sağlık, Ev ve Aile, İnternet, Yasa, Boş Zaman ve Hobiler, Yaşam Tarzı, Üretme, Pazarlama ve Reklamcılık, Filmler, Müzik, Haber ve Medya, Yer, Emlak, Alışveriş, Toplum, Spor Dalları, Teknoloji, Seyahat, Web Geliştirme, Özel Kategoriye Sahip Siteler ve diğerleri için iletişime geçiniz)

– Google News (Google Haberler’de gözükmüş mü)

– 1 makalede maksimum kaç anahtar kelime çıkışı olsun (maksimum 2 adet)

– Minimum Moz Domain Otorite Puanı (Toplu kontrol yapabiliriz)

– Minimum Ahrefs Domain Rank Puanı

– Minimum Moz Spam Skoru Puanı (Toplu kontrol yapabiliriz)

– Minimum Trust Flow ve Citation Flow Puanı (Çok daraltır)

– Minimum Sitenin Aylık Trafik Sayısı

– İnsan tarafından makale de yazılsın mı (300 kelime 1 link, 1000 kelime 1 link, 1000 kelime 2 link şeklinde) – Ekstra ücreti vardır.

SORU CEVAP:

Soru: Web sitelerin alan adı değerleri hangi parametredir?
Cevap: Özel parametrelere göre seçtiğimizden, değişken olmaktadır. Ama mümkünse minimum DA 20,30,40,50,60,70,80, 90 seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Önce düşük fiyat, yüksek otoriteli siteleri sunuyoruz.

Soru: Bu backlinkler kalıcı mı?
Cvp: Evet, tüm backlinkler kalıcıdır.

Soru: Çalışmanız web sitemi ceza yemesine sebep olur mu?
Cvp: Beyaz şapka Manuel hizmetler sunduğumuz için çalışmalarımız siteniz için güvenli olacaktır. Bu yüzden tamamen güvenli çalışma yapıyoruz.

Soru: Garanti ediyor musunuz?
Cvp: Şu sıra diye garanti etmiyoruz ama tatminkar olacağınızı söyleyebiliriz.

Diğer Servisler


Teklif & Danışmanlık

Danışmanlık ve projelerle ile ilgili
kendisine şuradan ulaşabilirsiniz.✌️