Skip to main content

Ben, istediğiniz dil, sektör & ülkeden backlink çalışması yaparım

Ben, istediğiniz dil, sektör & ülkeden backlink çalışması yaparım
Diller: Global, English, German, Dutch, French, Italian, Russian, Arabic, Spanish, Portuguese, Hebrew, Swedish, Chinese, Japanese, Hindi, Other
Ben, istediğiniz dil, sektör & ülkeden backlink çalışması yaparım
Lokasyonlar: Global, USA, Germany, Spain, Colombia, Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Croatia, Holland, Ireland, Sweden, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Hungary, Malta, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Greece, Other
Moz DA Aralığı: 10-90
Ben, istediğiniz dil, sektör & ülkeden backlink çalışması yaparım
Domain: mix, .de, .nl, .es, .co.uk, .fr, .us, .it, .ae, .au, .be, .ca, .ch, .dk, .ek, .eu, .fi, .gb, .gr, .il, .ru, .sa, .se
Dofollow
Blog Post
11 günde teslim
1 ADET İÇERİR
Toplam Stok: 9000 ADET

Servis Hakkında

Bu ilan kapsamında, belirtilen parametrelere göre yüksek otoriteli sitelerden özel backlink paketleri oluşturarak sizlere hedef odaklı hizmet sunmaktayız. 9000 adet web site portföyümüzü sizin için aşağıdaki kriterlere göre filtreleyerek, en uygun paketi sunuyoruz. Excel formatında raporlama yapılmaktadır.

Backlink paketleri hangi parametrelere göre oluşturulabilir?

Parametreler:

• Sipariş adedi
• Alan adı uzantısı (ör. co.uk, de, es, fr, nl, us, it, ae, au, be, ca, ch, dk, ek, eu, fi, gb, gr, il, ru, sa, se ve diğerleri için iletişime geçiniz)
• Site dili (ör. İngilizce, Felemenkçe, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Arapça, İspanyolca, Portekizce, İbranice, İsveççe, Çince, Japonca, Hintçe ve diğerleri için iletişime geçiniz)
• Site kategorisi (Sanat, Otomobiller, Güzellik, Kitap, İşletme, Kariyer, Bilgisayarlar, İnşaat, Kültür, E-Ticaret, Eğitim, Eğlence, Çevre, Moda, Finans, Gıda, Erkekler, Kadınlar, Çocuklar, Sağlık, Ev, İnternet, Yasa, Hobiler, Yaşam Tarzı, Üretim, Pazarlama, Filmler, Müzik, Haber, Yer, Emlak, Alışveriş, Toplum, Spor, Teknoloji, Seyahat, Web Geliştirme, Özel Kategoriler ve diğerleri için iletişime geçiniz)
• Google News durumu
• Makaledeki maksimum anahtar kelime sayısı (en fazla 2 adet)
• Minimum Moz Domain Otorite Puanı
• Minimum Ahrefs Domain Rank Puanı
• Minimum Moz Spam Skoru Puanı
• Minimum Trust Flow ve Citation Flow Puanı
• Minimum aylık site trafiği
• İnsan tarafından yazılan makale opsiyonu (300 kelime 1 link, 1000 kelime 1 link, 1000 kelime 2 link) – Ekstra ücretli

Soru & Cevap:

Soru: Web sitelerin alan adı değerleri hangi parametredir?
Cevap: Özel parametrelere göre seçtiğimizden dolayı değişkenlik gösterir. Ancak, minimum DA 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 seçeneklerini sunuyoruz. Öncelikle düşük fiyatlı, yüksek otoriteli siteleri öneriyoruz.

Soru: Bu backlinkler kalıcı mı?
Cevap: Evet, tüm backlinkler kalıcıdır.

Soru: Çalışmanız web siteme ceza almasına neden olur mu?
Cevap: Beyaz şapka yöntemlerine uygun manuel hizmetler sunduğumuz için çalışmalarımız, siteniz için güvenli olacaktır. Bu nedenle tamamen güvenilir bir hizmet sağlamaktayız.

Soru: Garanti veriyor musunuz?
Cevap: Kesin bir süre garanti etmiyoruz, ancak tatmin edici sonuçlar elde edeceğinizi söyleyebiliriz.

Bu özel backlink paketleriyle, sizlere yüksek otoriteye sahip sitelerden özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. İsteğinize göre belirli kriterlere göre seçilmiş siteleri sizlere sağlamaktayız.

Diğer Servisler


Teklif & Danışmanlık

Danışmanlık ve projelerle ilgili
kendisine şuradan ulaşabilirsiniz.✌️