Skip to main content

Deka Lazer Türkiye


Yazar: Ercan ATAY
25/07/2016
Yorum Sayısı: 0

Deka Lazer Türkiye Distribütörü Türkiye’de tek olan Andromed firmasının Deka marka lazer cihazları hakkında kısaca izlenimlerimi aktaracağım. Deka lazer El. En. Group’un yeniden yapılandırılması ile ortaya çıkan DEKA, tıbbi alandaki uygulamalarda lazer ve ışın kaynakları tasarımında ve üretiminde dünya çapında bir liderdir.

DEKA, İtalya, Fransa, Almanya, Japonya ve ABD’deki doğrudan ofislerinin yanı sıra geniş bir uluslararası distribütörler ağı ile 80’den fazla ülkeye cihazlarını pazarlamaktadır. DEKA’nın otuz yılı aşkın faaliyetini sürdürdüğü ARGE alanında kazandığı deneyim ve itibar, mükemmelliğin kaynağıdır. Kalite, yenilik ve teknolojik mükemmellik, DEKA’yı ve ürünlerini küresel arenada eşsiz ve farklı bir konuma yerleştirmektedir. Deka Lazer Türkiye cihazlarını 93/42/ EC Yönergesindeki şartlara uygun bir şekilde üretilmektedir ve tarafından onaylanan kalite güvence sistemi, ISO 9001 ve ISO 13485 standartlarına uygundur.

Diyot lazerin sadeliği ve uygulanabilirliği, karbondioksit lazerin hızı ve hassaslığı ile birleştiğinde, SmartXide’ı son derece çok yönlü ve güçlü bir sistem haline getirmiştir.

Nd:YAG Uzun ve Kısa Atışlı lazeri faydalı FT atışlı ışık el aparatı ile birleştiren çok-yönlü Synchro FT, uygulayıcıların, tam bir yelpaze içinde dermatolojik ve estetik uygulamaları Deka Lazer Türkiye cihazları sunabilmesini sağlar: Tüm fototiplerde tüy giderme, vasküler ve pigmentli lezyonlar ve cilt yenileme vardır..

Protokol veritabanı, yeni eklenmiş soğutma sistemi ve dokunmatik ekran, çok-yönlü ve hızlı bir çalışma aracı elde etmeyi amaçlayan DEKA teknolojik inovasyonlarından bazılarıdır. Synchro FT, DEKA’nın teknolojik kusursuzluğunun sentezidir: Eşsiz, tanıdık ve tüm dünyada kabul görendir.  Detaylı bilgi için Deka Lazer Türkiye distribütörü Andromed firmasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Bu yazı www.ercanatay.com sitesi tarafından yazılmıştır. İzinsiz kopyalanamaz.


Şu an buradasınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif & Danışmanlık

Danışmanlık ve projelerle ilgili
kendisine şuradan ulaşabilirsiniz.✌️