Skip to main content

İndir.com uygulama yarışmasındayız!


Yazar: Ercan ATAY
18/04/2014
Yorum Sayısı: 0

Türkiye’nin en ünlü program indirme sitesinin ve 50’ye yakın firma markaların desteklediği, sponsor olduğu mobil uygulama yarışmasına katıldık!
Sayılı jurilerin olduğu yarışmada 100’ü geçik uygulama geliştiricisi uygulamalarını eklemiş durumdalar. Yarışmanın amacı sırayla; indir.com mobil uygulama ödülleri, Türkiye’deki mobil uygulama yazılımcılarına ve bu ekosisteme destek vermek amacıyla düzenlenmiş bir yarışma organizasyonudur. Yarışma sayesinde katılımcılar uygulamalarını tanıtma imkanı bulacaklardır.

UYGULAMALARIMIZ

Ercan ATAY olarak “Cybokron” geliştirici adıyla katıldığım yarışmaya 4 uygulama ile eşlik ediyorum. Sırasıyla aşağıda uygulamalarımın indir.com bağlantı linklerini paylaşıyorum.

Facebook, Twitter ve Google Plus sosyal ağlarının Like yani beğenme butonlarına tıklayarak oy veriyorsunuz. Örneğin Facebook 10 kez, Twitter 20 kez retweet ve Google Plus 40 kez +1’lenmiş. İşte bunların toplamı hesaplanıyor ve juriye çıkarılıyorsunuz.


YARIŞMA SAYFASI

1. En Güncel Teknoloji Haberleri uygulamamız


Nasıl oy verilir:2. En Komik Karikatürler uygulamamızNasıl oy verilir:


3. Nefis Yemek Tarifleri Resimli uygulamamız


http://android.indir.com/nefis-yemek-tarifleri-resimli

Nasıl oy verilir:
4. Veteknoloji Haberleri uygulamamızNasıl oy verilir:
Ödüller nelerdir?

Birinciye; Windows Phone Birincisine Nokia’dan Lumia 1320 **, 4.000TL*,1 hafta San Fransisco tatili*, (Silikon Vadisi)*, ReklamStore’dan 3.000 TL’lik reklam*, Camekan’dan 2.000 TL’lik Google Adwords reklamı*, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 1 yıllık seo hizmeti*, Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı*, indir.com’dan 1 yıl uygulamanın tanıtımı..

İkinciye; Windows Phone İkincisine Nokia’dan Lumia 820 *, Antalya’da 1 hafta tatil (Ayrıntıları yakında), ReklamStore’dan 1.500 TL’lik reklam, Camekan’dan 1.000 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 6 aylık seo hizmeti, Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com’dan 6 ay ücretsiz uygulamanın tanıtımı

Üçüncüye; Windows Phone Üçüncüsüne Nokia’dan Lumia 625 *, Kapadokya Tatili (Ayrıntıları yakında), Camekan’dan 500 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 3 aylık seo hizmeti, Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com’dan 3 aylık uygulamanın tanıtımı

Ayrıca TEB’den 3 kişiye 1 yıllık ofis imkanı, Ön elemeyi geçen tüm yarışmacılara; ikinciel.com seçeceği en iyi emlak uygulamasına Samsung SIII Mini veriyor, Ön elemeyi geçen tüm yarışmacılara; UserSpots’tan ücretsiz UX Eğitimi, TEB’den Danışmanlık Hizmeti


Bu yazı www.ercanatay.com sitesi tarafından yazılmıştır. İzinsiz kopyalanamaz.


Şu an buradasınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif & Danışmanlık

Danışmanlık ve projelerle ilgili
kendisine şuradan ulaşabilirsiniz.✌️