Skip to main content

Popsbuy Nedir ? – Online Saadet Zincirleri


Yazar: Ercan ATAY
13/09/2013
Yorum Sayısı: 1

Popsbuy nedir? Popsbuy denilen bir nevi online saadet zinciri sitesini tanıtacağım.  Biraz kötü tabir oldu ama en anladığımız tabir bu. Popsbuy adında anlaşılacağı gibi çıkar sat anlamına geliyor. Örneğin Facebook’ta 1000 arkadaşınız var, Twitter de 3000, Linkedin’de 4000 diyelim. Bu ağlarınızı kullanarak hem yapacağınız alışverişlerden TL kazanıyorsunuz hem de sosyal çevreniz genişledikçe onların yaptığı alışverişlerden de TL kazanıyorsunuz.
Bu sistem patlar mı patlamaz mı bilemiyorum 🙂
İlk önce sisteme davetiye kodu ile üye olmak zorundasınız. Davetiye kodunuz yoksa üye olamıyorsunuz. Siteden davetiye kodu aldığınız da 3 hafta beklemek zorundasınız. Bu süre daha da sürebiliyor. Tek tek hesapların kontrol edildiği güvenilir sistem de tüm güvenlik önlemleri düşünülmüş. Eğer davetiye kodunu beklemek istemiyorsanız sisteme üye olan bir arkadaşınızdan istemek zorundasınız.  Ben sisteme ilk üye olanlardan olduğum için sınırsız davetiye hakkım var. Bu davetiyeleri sömürmek için tıklayınız.
Örnek kazanç tablosu:
( Sosyal ağlarım milyon seviyesine yakın olduğundan biraz kazançlı gözükebilir : ) )
Yorumlar:
“yeni ve farklı bir online alışveriş sistemi. kendilerini sosyal alışveriş ağı olarak tanıtıyorlar. onlarca online alışveriş sitesi tek bir ekranda toplanmış. anladığım kadarıyla davetiye ile üyelik kabul ediliyor. üye olduktan sonra alışveriş sitelerinden alışveriş yapıldıkça ve ilaveten üyenin referansı ile sisteme üye olan alt üyelerin alışverişlerinden değişik oranlarda geri kazanımlar söz konusu. asıl enteresanlık ise buradan sonra başlıyor. elde edilen bu kazanımlar banka hesabına nakit olarak havale edilebiliyor. kısaca “harca-kazan” mekanizması ama bunu bireyselle sınırlı tutmayıp bir sosyal yapıya taşımışlar. başarılı ve farklı bir iş…”
Bu yazı www.ercanatay.com sitesi tarafından yazılmıştır. İzinsiz kopyalanamaz.


Şu an buradasınız:

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif & Danışmanlık

Danışmanlık ve projelerle ilgili
kendisine şuradan ulaşabilirsiniz.✌️