Skip to main content

Saç Simülasyonu ve Saç Gölgelendirme İstanbul’da Nerelerde Yaptırılır?


Yazar: Ercan ATAY
22/12/2016
Yorum Sayısı: 0

Saçınızın olmadığı yerlere saç dövmesi ile sanki saçınız var gibi saç gölgelendirmesi yapılıyor. Yakından dahi belli olmuyor. Gerçekten saç ektirmeye bile gerek kalmadan mükemmel görünüme kavuşabiliyorsunuz.

Saç Simülasyonu yani Saç Gölgelendirme Nasıl Yapılır?

Saç insanların görünümü için oldukça önemli bir konudur. Herkes saçlarının gür ve bakımlı olmasını ister. Genelde saçları dökülen ya da son derece cansızlaşan insanların psikolojilerinin bozulmasına kadar varan kötü sonuçları olmaktadır. Saç Gölgelendirme nasıl yapılır Saçlarında sorun yaşayan insanlar için de çözümler bulunmaktadır.

Gölgeleme tekniği de bu çözümlerin en önemlilerinden biridir. Saç gölgeleme işlemi derinin belirginleşmeye başlaması ile deriye uygulanarak dökülme yaşanan kısımların daha koyu renklerde görünmesini sağlamak işlemidir. Saç Gölgelendirme nasıl yapılır Saça gölge yapıldıktan sonra işlem uygulanan bölge daha sık ve saçlı görünümü vermektedir. Bu işlemin tamamen kalıcı bir işlem olması da yaptıran insanların bir daha aynı sorunu yaşamasına engel olmaktadır.

Saç Gölgelendirme İşlemini Kimler Yaptırabilir?

Saçları son derece seyrek olan, saçlarındaki çizgileri kaybolmuş ve yara izleri konusunda sıkıntı yaşayan birçok insan bu işlemden yararlanabilir. Saç Simülasyonu nasıl yapılır Saça gölge uygulamasını saç seyrekliği ve dökülmesi yaşayan herkes rahatlıkla yaptırabilir ve kalıcı çözüm sunmasından dolayı bir daha saç seyrelmesi işlemi yaşamamaktadır.
Bu işlem yapılırken mutlaka kişinin yaşı dikkate alınarak yapılmalıdır. Saça gölge nasıl yapılır Bazen yaşı genç olmasına rağmen saçtaki sorunlar nedeniyle kişi daha büyük bir yaşta görünebilir. Bu işlemi gerçekleştirirken yaş dikkate alınıp ona göre bir operasyon gerçekleştirildiğinde kişinin yaşına göre görünmesini sağlayabilirsiniz.

Saça Gölge Tekniği Nasıl Yapılır?

Saça gölge nasıl yapılır Saça gölge tekniği uygulanırken biraz acı hissi duymanız son derece normaldir. Ancak yaklaşık iki saat süren uygulama sonunda kısa süre içerisinde normale döneceksiniz. Kısa süre sonrasında saç derisi tamamen normal bir şekilde kullanabileceğiniz forma kavuşacaktır. Saça gölge nasıl yapılır Saça yapılan gölge bir kereye mahsus yapılan bir işlem olduğu için tamamen kalıcı bir çözüm sunmaktadır.

Saça Gölge Tekniği Uygulama Süreci Ne Kadardır?

Saça gölge nasıl yapılır saça gölge yapılırken ortalama iki saat kadar sürse de bu yaptıracağınız alanın ne kadar geniş olduğuna da bağlıdır. Bazen daha uzun bazen de daha kısa sürebilmektedir. Bu işlem yapılırken saçların kısaltılmasına gerek duyulmamaktadır.

SAÇ SİMÜLASYON VE GÖLGELENDİRME MERKEZİ NEREDE?

Detaylı bilgi için buradaki linke tıklayabilirsiniz.

Örnek Saç Simülasyon yani Saç Gölgelendirme Öncesi Sonrası Fotoğrafları

sac-golgelendirme-iletisim


Bu yazı www.ercanatay.com sitesi tarafından yazılmıştır. İzinsiz kopyalanamaz.


Şu an buradasınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif & Danışmanlık

Danışmanlık ve projelerle ilgili
kendisine şuradan ulaşabilirsiniz.✌️